Esport na telefonie

lvbet-esport-zaklady Blog

Obstawianie eSportu to ciekawy sposób na zarabianie on-line – o ile chociaż trochę mamy o przedstawianym temacie wiedzę.
Oczywiście część firm bukmacherskich w Polsce oferuje zakłady wzajemne na Esport, a w owej grupie jest oczywiście LVBET.

Jaki ostatnio uruchomił dedykowaną zakładkę esportową z olbrzymią propozycją kursów live i możliwością obserwowania rozgrywek w trakcie kiedy mają miejsce. Dzisiaj typerzy zdołają robić użytek z tej zakładki na własnych komórkach.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Legalni bukmacherzy a Esport

Obserwowanie plus obstawianie esportu na mobile w życiu nie było szybsze. Aktualnie specyficzna zakładka esport przystępna jest w konkretnym położeniu – na dedykowanej klientom podstronie.
Dołączenie tej funkcjonalności w dużym stopniu skróci czas potrzebny na budowę kuponu a co więcej ułatwi wyszperanie najciekawszych zdarzeń w w największym stopniu ciekawych bataliach.

Nowym ciągiem modyfikacji w odmianie mobile LVBET było zastosowanie obserwowania streamów z obszernych zdarzeń live w ramach meczów eSportowych. Do dziś dnia dostępne były one wyłącznie w odsłonie na laptopy LV BET, aktualnie najlepsze turnieje w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends plus dużo pozostałych będzie można obserwować też na wyświetlaczach komórek tudzież padów.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

Esport – wzięty jak nigdy

LVBET raz za razem mocniej rozwija się na esport, obecnie wykonujemy to z wielką dynamiką. Ciągle pragniemy się polepszać w tym kierunku, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w odsłonie na telefon jest tego przyzwoitym przykładem.
Modyfikujemy nie wyłącznie nasz soft, ale również poszerzamy własną aktywność na nowych sektorach, do jakich niewątpliwie możemy zaliczyć esport – ogłosiła Monika Płaczkowska z firmy bukmacherskiej.

Krótko o LVBET

Wspomniany legalny bukmacher online funkcjonuje na lokalnym rynku od ponad trzech lat. W tym czasie spółka zaangażowała się w ożywienie przeróżnych dyscyplin tudzież paru klubów sportowych. LVBET jest donatorem głównym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a ponadto formalnym bukmacherem Wisły Płock, Stali Mielec i Widzewa Łódź.

Do tego, „wszedł” w sponsoring lokalnej transmisji pojedynków CS:GO Esport Championship Series i na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Ciekawe informacje