Typy bukmacherskie a obstawianie u legalnych bukmacherów

Jeżeli planujesz konkretnie podejść do tematu typowania meczów to potrzebujesz wiedzieć iż w praktyce istnieje coś takiego jak pewne typy bukmacherskie, nazywane inaczej surebetami jakkolwiek przy obecnej regulacji prawnej w Kraju nie ma okazji zrobić użytek z takiej opcji.

Teraz tłumaczymy dlaczego. Pewne typy to takie, które gwarantują profit bez względu na wynik spotkania. Da się z nich skorzystać jeżeli u dwóch różnorakich bukmacherów przelicznik różni się na tyle, iż jest wyższy niż prowizja bukmacherska.

Strony z typami bukmacherskimi znajdziesz na obstawianie.net

Przedstawimy to zatem na przykładzie pojedynku tenisowego:

Przelicznik u Bukmachera A
Roger Federer 2.02 – Rafael Nadal 1.92
Kurs u Bukmachera B
Roger Federer 1.88 – Rafael Nadal 2.04

W takim przypadku posiadamy do czynienia z pewniakiem, ponieważ typując zwycięstwo Rogera Federera u bukmachera A oraz Rafaela Nadala u bukmachera B niewątpliwie zarobimy. Na nieszczęście w przypadku naszych bukmacherów pewne typy sportowe są niemalże niemożliwe do realizacji.
Po pierwsze przeliczniki są wszędzie analogiczne bowiem polscy legalni bukmacherzy zazwyczaj nie mają prywatnych traderów ustalających przeliczniki, po drugie funkcjonuje haracz 12% od obrotu.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Niektórzy bukmacherzy online oferują zwrot części haraczu np. Forbet jednak w praktyce od kiedy filmujemy rynek krajowy (maj 2017) nie trafiliśmy na jakikolwiek pewny typ bukmacherski na stronach legalnych bukmacherów działających w Kraju.

 

EKSPERCKIE TYPY BUKMACHERSKIE

Ponieważ należy oddzielić surebety od fachowych typów bukmacherskich, jakie poprzedzone są prawidłową analizą oraz solidną ilością danych. Takie właśnie fachowe typy proponowane są przez naszych ekspertów.
Na tej stronie znajdziesz typy dnia, typy na jutro także na najbliższe tygodnie. Zazwyczaj na tejże stronie znajduje się kilkanaście typów w toku miesiąca, jednakże mają one sporą skuteczność.

Jednocześnie staramy się wybierać wydarzenia z wysokimi limitami, w dowolnym opisywanym przez nas wydarzeniu podajemy tudzież bukmacherów oferujących największe przeliczniki na obstawiane przez nas zdarzenia.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Te fachowe typy opierają się na value bettingu, czyli znajdujemy przeliczniki jakie własnym zdaniem są przeszacowane i gdzie bukmacherzy poczynili błąd. Celem jest realizacja jak najwyższego yieldu czyli czystego zysku (różnicy między wpłaconą wielkością a uzyskanym przychodem).

Którakolwiek nasza prognoza jest bezpłatnym typem bukmacherskim, nie pobieramy żadnych opłat za udostępnienia naszych typów. Nie wymagamy choćby rejestracji w tym serwisie, ani podawania żadnych danych. Wszelkie typy są w 100% darmowe.

 

TYLKO LEGALNI BUKMACHERZY

Na tejże stronie rekomendujemy jedynie legalnych bukmacherów to oznacza, iż masz pewność iż nie grożą Tobie konsekwencje prawne.
Warto położyć nacisk, że właściwie z bieżącym stanem ustawodawczym jeno kilku bukmacherów posiada prawo do prawnego proponowania zakładów bukmacherskich w internecie.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Tutaj zdołasz wypróbować zestawienie bukmacherów z uwzględnieniem wyłącznie tych funkcjonujących zgodnie z prawem.

 

NIE TYLKO FOOTBALL

Nasze prognozy dnia to nie jeno piłka nożna (choć tychże typów znajdziecie wiele), jak wyszukamy value wrzucamy też prognozy na koszykówkę, sporty KSW czy tenisa. Zazwyczaj staramy się trzymać tych pięciu dyscyplin sportowych ufając, że tylko specjalizacja w kilku dziedzinach może przynieść dobry zysk. Staramy się także przytaczać informacje o promocjach oraz dodatkach.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Zwłaszcza o tych, jakie umożliwiają ominąć 12% haracz dla państwa.

Ciekawe informacje