Typujemy wybory prezydenckie

Godzina wyborów prezydenckich to czas głosowania. Zobacz jak bukmacherzy typują rezultaty wyborów prezydenckich…

W obecnym tygodniu rozpocznie się I runda wyborów o fotel prezydenta. Z tej przyczyny legalni bukmacherzy internetowi, a w tym i BETFAN.PL proponują bez liku zakładów indywidualnych powiązanych z wyborami, jakim spokojnie rozpoczyna żyć aktualnie cała Polska.

REJESTRACJA z kodem bonusowym Betfan
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

DUDA BĄDŹ TRZASKOWSKI?

W mig rozpocznijmy od tego, co najważniejsze. U tego legalnego lokalnego bukmachera zdołacie obstawiać, który pretendent wygra głosowanie prezydenckie. Dotychczas faworytem jest w rzeczy samej Andrzej Duda, jaki możliwie w dowolnym badaniu opini publicznej zajmuje 1 pozycję w zestawieniach.

Wprawdzie od kiedy Rafał Trzaskowski podmienił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to wsparcie dla kandydata wspieranego przez PO bardzo wzrosło. Tak bardzo, iż w poniektórych prognozach pokonuje on i urzędującego prezydenta. Co prawda trochę, lecz jednak.

Eksperci w BETFAN oczekują, iż na 54% pokona przeciwników Duda. Szanse na to iż zwycięży Trzaskowski oceniane są na nieomalże 44%.
Choć Szymon Hołownia lub Władysław Kosiniak-Kamysz są w stanie liczyć w przybliżeniu 10% poparcia, to nie mają praktycznie najmniejszych możliwości na to, żeby dostać się do II tury.

Podobnie jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń lub chociażby Stanisław Żółtek. Chociaż ten ostatni pretendent z racji projektu „Menelowe+” zdoła według bukmacherów on line de facto uzbierać pewnie ze 2 punkty %.

REZULTATY KANDYDATÓW w WOJEWÓDZTWACH?

Legalnie oferujący zakłady bukmacherzy w Polsce dopuszczają nadto możliwość typowania, jaka będzie frekwencja w I turze wyborów, jak wielu aspirantów całkowicie pozyska choć 10.01% poparcia, a także jakie będą rezultaty wszelkich postaci starających się o rolę głowy państwa. Nie ulega kwestii, iż poniekąd na pewno będzie II runda. Co ważne, aktualnie dziś zdołacie obstawiać, jaki efekt uzyskają w niej Duda oraz Trzaskowski, jacy prawdopodobnie na pewno się w niej pojawią.

Pokrótce: dowolne typy, jakie pragnęlibyście znaleźć na temat wyborów na prezydenta znajdziecie na stronie www.betfan.pl.
Bezspornie jest tak mnóstwo zakładów iż prawie każdy użytkownik znajdzie coś praktycznego do typowania.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje