Obstawianie bez podatku w Fortunie? Da się!

Spółka Fortuna.pl to duży legalnie przyjmujący zakłady bukmacher internetowy w Polsce, stale poszerza sieć naziemnych punktów gdzie przyjmuje zakłady sportowe. Ich stan wynosi aktualnie 573, a do 30 listopada otwartych pozostanie co najmniej paręnaście kolejnych.

Dodatkowo dla typujących dopiero co otwartych PPZ ta firma bukmacherska utworzyła akcję promocyjną „Fortuna na start”, która polegać będzie na powiększeniu potencjalnego triumfu na zakładach aż o 14%!

UWAGA!!! W każdy piątek na www.totolotek.pl – obstawimy bez podatku!

Lokalne punkty podejmowania typów to od lat to szczególnie ważki element aktywności Fortuny. Firma non stop zamierza otwierać dodatkowe punkty, a liczba PPZ na koniec 2017 roku może przekroczyć 600.

Promocja na start – bez podatku!

Chcąc docenić typujących preferujących konserwatywną odmianę zawierania typów oraz namówić nowe jednostki do tejże propozycji Fortuny, bukmacher ma opcję podniesienia wygranej na postawionych kuponach.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

– Trwały rozkwit sieci Punktów Podejmowania Zakładów to zasadniczy komponent strategii przyjętej poprzez Fortunę. Użytkownicy, dla których pierwszym miejscem zawierania zakładów są punkty lokalne, to dla nas bardzo istotna sekcja, dlatego chcemy, aby przy okazji otwierania nowych punktów Fortuny mogli oni zainkasować z gry jeszcze coś ekstra i zagrać jakby bez podatku w Fortunie.

Przez wzgląd na nową promocję ich prawdopodobna nagroda podwyższy się aż o 14%. Mniemamy, że przedsięwzięcie „Fortuna na start” zainspiruje do wizyt w naszych punktach również jednostki nietypujące do tejże pory na zakładach piłkarskich oraz typujących konkurencji – prawi Konrad Łabudek, szef sprzedaży spółki Fortuna online zakłady wzajemne.

UWAGA!!! W każdy piątek na www.totolotek.pl – obstawimy bez podatku!

Fortuna bez podatku?

Tak! Po rejestracji na www.fortuna.pl – każdy może skorzystać z promocji Happy Hours i obstawiać mecze o danych godzinach bez podatku!

A dodatkowo …

Przez początkowe 6 tygodni, po otwarciu nowego punktu Fortuny, dowolny klient będzie mógł dostać dodatek, dzięki jakiemu zdobędzie szansę powiększenia możliwej wygranej, aż o 14%. Dodatek odznacza się też tym, że przydzielany w ramach akcji „Fortuna na start” obejmie dowolne kupony, niezależnie od typu zakładu, ilości zakładów na kwicie czy wielkości kursów na każdym z nich.

blank

Jedyny wymóg, który musi zrealizować klient, to zgłosić pracownikowi punktu chęć wzięcia udziału w promocji przed zawarciem zakładu. Dodatek bezwolnie zwiększający kwotę potencjalnej wygranej to ukłon w stronę typerów, dla których nowy punkt znajduje się w bardziej przystępnej lokalizacji oraz dla osób grających w ościennych punktach naziemnych przynależnych do konkurencji.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Oferta „Fortuna na start bez podatku” jest dostępna zarazem dla typujących zarejestrowanych w projekcie Fortuna Klub Plus, jak również dla anonimowych obstawiających. Przez pełen okres trwania akcji klienci mogą zawierać dowolną wielkość typów ze specjalnym dodatkiem, zwiększającym kwotę potencjalnej wygranej. Oferta nie łączy się z SUPER OFERTĄ oraz HITEM DNIA.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA STS LV BET SUPERBET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3000zł za wpłatę
+ 20zł bez depozytu
1300złCashback
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2100 zł do 1500 zł do 3000 zł do 200 zł

Ciekawe informacje