Totolotek

Jak wiadomo szukając internetowego bukmachera kierujemy się kilkoma ważnymi dla nas aspektami. Na początek zwracamy uwagę na bonus powitalny, a następnie na ofertę i kursy. Są to oczywiście ważne kwestie, ale nie najważniejsze. To co większości graczy pomija przy sprawdzaniu danego bukmachera to ranking SBR. Dzięki niemu wiemy jak wiarygodny jest dany bukmacher internetowy i czy nasze pieniądze są tam bezpieczne.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Niestety bukmacher Totolotek.pl nie może poszczycić się najwyższym stopniem, co więcej nie jest w tym rankingu sklasyfikowany (i nigdy o to nie zabiegał, ot taki nasz lokalny bukmacher nie mający aspiracji by mocniej działać na europejskim rynku).

Stronę internetową co prawda skutecznie promuje firma po przez sponsorowanie choćby Pucharu Polski w piłce nożnej, ale chyba na tym kończą się pozytywne odczucia odn. tego bukmachera. Przeglądając opinie o Totolotku nie możemy na pierwszy rzut oka powiedzieć nic szczególnego.

Bonus bez depozytu

Jak każda firma bukmacherska posiadają zarówno zadowolonych jak i mniej użytkowników. Na początku wiele graczy interesuje głównie oferta powitalna czyli bonusy Totolotka, która co prawda nie jest oszałamiająca, ale dla początkującego gracza jak najbardziej co najmniej do przyjęcia (jest to bonus bez depozytu 25 zł + do 1000 zł za wpłatę w zależności od kwoty jaką na to przeznaczymy).

Z czasem te opinie są już coraz mniej pozytywne. Zanim jednak do nich przejdziemy to nie możemy pominąć pozytywnych stron bukmachera, który owe posiada. To co zachęca potencjalnych typerów to przede wszystkim brak podatku od wygranej, który wynosi 12% w każdy piątek. Dzięki temu możemy liczyć na większe wygrane na zakładach bukmacherskich.

Kolejną zaletą jest fakt, że cała strona jest w języku polskim, dzięki temu nie ma problemu z poruszaniem się po niej, a także tworzeniu nowych kuponów. Plusem jest także support na wysokim poziomie. W razie problemów możemy od razu skorzystać z czatu i wyjaśnić szybko problematyczne sytuacje.

Typerzy a Totolotek

Wielu typerów uważa, że oferta bukmacherska Totolotka jest również niczego sobie. Niestety te wszystkie zalety są praktycznie niewidoczne, kiedy wspomnimy o jednej stanowczej wadzie bukmachera – wielu użytkowników skarżyło się na konfiskatę ich wszystkich pieniędzy z konta.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Takich uwag niestety było dość sporo, a to jak wiadomo nie działa pozytywnie na reklamę Totolotka. Osoby opisują swoje przypadki, gdzie po kilku wygranych konto jest blokowane i nie ma możliwości zalogowania się, nie wspominając już o wypłacie swoich pieniędzy.

Zatem decydując się u nich na obstawianie meczów musimy mieć mimo wszystko świadomość, że takie coś może i nas czekać. To chyba największa wada tego bukmachera. A szkoda, bo oferta Totolotka (Betclub i wiele innych konkursów dla typerów) jak i inne aspekty wcale nie odbiegają od innych średniaków na rynku bukmacherskim w Polsce.

To o czym należy także wiedzieć to niskie limity.

Zatem grając naprawdę duże pieniądze nie pogramy sobie tutaj z pewnością za długo. Poza tym jeśli nie gramy już u tego bukmachera długo to warto zastanowić się nad usunięciem konta, ponieważ po pewnym czasie pobierane są automatycznie opłaty.

Podsumowując,

Totolotek.pl ma chyba najbardziej zróżnicowane opinie w sieci. Jedni nazywają jego działalność wielkim oszustwem. Z drugiej strony są osoby, które nie patrzą na niego nawet jak na średniaka. Są osoby zadowolone ze współpracy – choć tu trzeba dodać, że są to zazwyczaj osoby, które same przyznają, że regularnie tracą tam pieniądze.

totolotek bez-depozytu

Bonus za wpłatę, Bonus bez depozytu, Betclub

Obstawiaj Obstawiaj