STS

Polski bukmacher STS to jeden z najbardziej popularnych bukmacherów w Polsce, a zarazem największa firma bukmacherska w Polsce – na której czele stoi Mateusz Juroszek. Ma dość długi staż, ponieważ działa aktywnie od 1997 roku. W tym czasie zdobył on wiele nagród dla najlepszego bukmachera i najszybciej rozwijającej się firmy bukmacherskiej w Polsce.

Od 2010 roku, kiedy to weszła w życie ustawa hazardowa STS skupił się na dużej promocji na polskim rynku i został sponsorem nie tylko wielu klubów w Polsce ale i polskiej reprezentacji w piłce nożnej.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Polscy bukmacherzy internetowi

Mimo że opinie są o STSie skrajne i jago rating w oczach zawodowych typerów spada z miesiąca na miesiąc co nie jest godnym pochwały, to mimo wszystko STS ma wielu oddanych użytkowników, którzy bardzo go sobie chwalą. To co pierwsze przychodzi na myśl to dość wysokie kursy bukmacherskie, a w szczególności na hokej na lodzie. Wielu graczy chwali sobie dość wysokie kursy na ilość bramek podczas owych spotkań.

Opcji wyboru jest więcej niżeli u innych bukmacherów i kursy są naprawdę zachęcające.

Porównując inne dyscypliny sportowe również nie jest najgorzej. Zakłady bukmacherskie STS mają dość konkurencyjne kursy, dzięki temu wielu graczy zakłada tu konto. Tuż obok kursów należy wspomnieć o ciekawej ofercie, która znacząco nie odbiega od konkurencji.

W niektórych przypadkach wręcz przeciwnie. Kolejną zaletą jest super bonus powitalny (bonus darmowy zakład + bonus za wpłatę) oraz możliwość oglądania meczów na żywo w aplikacji bukmacherskiej. Zatem już widać, że wiele czynników wpływa na to, że grając na STS możemy wygrywać na przykład obstawiając mecze na żywo które w dodatku możemy u nich oglądać.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Wracając jeszcze do wiarygodności bukmachera to warto dodać, że działa on przecież kilkanaście lat i gdyby występowały bardzo poważne sytuacje, to STS nie działałby do dnia dzisiejszego. Niemal oczywistym jest, że każdy działający bukmacher ma negatywne opinie.

O ile niektórzy piszą o ofercie bukmachera czy niskich kursach to niewybaczalna jest defraudacja środków z konta. Jak powszechnie wiadomo są gracze, którzy grają dla emocji jak i Ci, którzy utrzymują się z typowania meczów. Niezależnie od tego strata pieniędzy jest niewybaczalna.

Jak to wygląda jeśli chodzi o opinie o STS użytkowników?

Ogólnie oceniają bukmachera dość wysoko. Dla większości użytkowników to dobry bukmacher. Zakłady bukmacherskie STS oceniany są dość wysoko, również te na żywo. Najwięcej uwag mają do limitów. To już chyba plaga wszystkich bukmacherów. To jednak powoduje, że coraz więcej z nich typerzy kwalifikują jako średniaków. Jak przecież wiadomo zarobić chcą nie tylko bukmacherzy internetowi, ale sami klienci.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Osiągając zysk na czysto liczony w pięciocyfrowych liczbach nie ma co liczyć na dalszą współpracę, ponieważ nałożone limity powodują, że zarobki są śmiesznie niskie. Takie postępowanie może w przyszłości odbić się na bukmacherach, gdyż są nadal takie firmy, które jak najbardziej przyciągają do siebie graczy, którzy grają wysokie stawki. Wiadomym jest, że prędzej czy później typer się pomyli i bukmacher również zarobi swoje.

Opinie o STS nie przekreślają mimo wszystko tego, aby założyć u nich konto. Niektórzy jednak przestrzegają, by nie trzymać tak zbyt dużej ilości gotówki. Z drugiej strony jeśli zaczynamy typować mecze na zakładach bukmacherskich online i jesteśmy cały czas na minusie to możemy liczyć na kolejne dość wysokie bonusy bukmacherskie, pomijając bonus powitalny. Na początek, czy też podczas pracy nad odpowiednią taktyką bukmacher ten jest z pewnością warty naszego zainteresowania.

polscy bukmacherzy internetowi

Darmowy zakład, Bonus za wpłatę, Konkurs typerski

Obstawiaj Obstawiaj