Fortuna

Obstawianie zakładów bukmacherskich dla zabawy prędzej czy później się kończy – zaczynamy grać już mądrzej lub tracimy wszystkie pieniądze i definitywnie kończymy z bukmacherką. Niestety większości bukmacherów na rynku stosuje taką strategię, skierowani są oni dla gracza rekreacyjnego.

Owi bukmacherzy to tzw. średniaki. I u tych grajmy tylko wtedy gdy mają fajny bonus powitalny czy promocję aktywizującą graczy którzy dawno nie obstawiali. Do nich na pewno nie możemy możemy zaliczyć bukmachera Fortuna.pl.

Bukmacher internetowy Fortuna

Z racji że posiada licencję Ministra Finansów i działa w Polsce ów bukmacher internetowy od bardzo dawna jego wiarygodność jest bardzo wysoka. To znak dla wszystkich graczy, że nie ma ryzyka z wpłacaniem wielkich kwot na konto u owego bukmachera. Stąd też firma ta cały czas jest na topie w Polsce.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Ostatnimi czasy możemy ją kojarzyć z Michałem Polem, który był do niedawna ambasadorem tej marki.

Czy to, że posiada takiego czy innego ambasadora marki jednak może pomóc Fortunie? Wielu graczy uważa, że absolutnie nie. Przechodząc do plusów i minusów działalności bukmachera to co wyróżnia się w zaletach to oferta Fortuny.

To kusi wielu graczy, nie tylko początkujących. Można tu jeszcze wspomnieć o tym, że bukmacher potrąca 12% podatku o którym mówi ustawa hazardowa. Plusem jest oczywiście strona w języku polskim i obsługa klienta również w naszym języku. Tym właśnie jesteśmy kuszeni, ale wielu graczy ma za nic powyższe zalety jak chociażby bogata oferta bukmacherska Fortuny, ponieważ bukmacher absolutnie nie radzi sobie z szybkim ustalaniem kursów na wydarzenia. One same są takie sobie i nie do końca konkurują z kilkoma innymi bukmacherami na rynku.

Chodzą opinie, że kursy były masowo kopiowane z innych stron do obstawiania meczów. A to przekładało się także na zakłady na żywo. W wielu przypadkach gracze zupełnie odpuścili sobie takie obstawianie meczów.

Kolejną kwestią są limity…

Dla wielu osób granie dla zabawy nie ma sensu. Tutaj większości graczy nastawionych jest na zysk. Jeśli po kilku dniach obstawiania są nałożone limity i możemy postawić kilka-kilkanaście złotych to możemy grę u tego bukmachera faktycznie traktować jako zabawę. Ale i na to szkoda czasu. Ubolewają na tym sami gracze obstawiający mecze przez internet.

 

Wirtualne sporty Fortuna

To taka namiastka gry w kasynie. Obstawiamy mecze które są losowo generowane przez komputer. Stają się one jak widać coraz popularniejsze wśród graczy w Fortunie bo jak wspomnieliśmy jest to namiastka kasyna – gdzie lost i szczęście mają bardzo duże znaczenie.

Opinie o Fortunie

Opinie o Fortunie są pozytywne, gdyby nie właśnie owe limity. Typerzy skarżą się, że Fortuna bardzo szybko robi porządek jeśli chodzi o tą kwestię i niektórzy nie zdążą pograć nawet tygodnia na wyższych stawkach rzędu nawet 200 złotych, nie wspominając o tysiącach. Ile w tym prawdy?

Z pewnością coś w tym jest, ponieważ te hasła znajdziemy na wielu stronach, które opisują tego bukmachera. Pomimo średniej oceny wiarygodności mało osób skarży się na wypłaty. Zatem jak już niemal w większości przypadkach mamy do czynienia z bukmacherem, który patrzy jedynie na swoje zyski. A szkoda, bo opinie o Fortunie nie są najgorsze i być może gdyby nie limity to bukmacher nie byłby tylko typowym średniakiem.

Nadal jednak kieruje się w stronę początkujących graczy. Dlatego też jeśli zamierzamy obecnie obstawiać zakłady rzędu kilku-kilkunastu złotych to Fortuna online jest jak najbardziej godny polecenia pośród stron do obstawiania meczy. Rejestracja konta u bukmachera jest niezwykle prosta i szybka, a strona internetowa intuicyjna, dlatego też nikt nie powinien mieć problemów z obstawianiem swoich pierwszych meczów.

blank

Darmowy zakład, Bonus za wpłatę, Bonus bez depozytu

Obstawiaj Obstawiaj