Promocje bukmacherskie dla stałych graczy (Etotomania)

Z rzadka bukmacher online Etoto wrzuca na skrzynki swoim dotychczasowym klientom bonusy (nie chodzi o gratisy na start). Stąd ETOTOMANIA to miłe zdumienie oraz dobra oferta dla graczy tego polskiego bukmachera online.

Etotomania

Aktualnie na stronie www.etoto.pl oficjalnie zaczęła działać ETOTOMANIA, lojalnościowy plan bonusowy dla obstawiających oferujący perspektywę awansu ma lepszy szczebel i przyjmowanie raz po raz fajniejszych gratyfikacji.

Odbierz 20 zł za pobranie aplikacji ETOTO
+ 200% więcej za wpłatę na start!

 

Typujący mecze kolekcjonują punkty za zbudowane kupony. Pod koniec miesiąca według „widełek” wchodzą stopień dalej oraz każdego dnia pobierają kolejne gratyfikacje. Licznik punktów co chwila zawiadamia gracza jak wiele brak mu do wyższego poziomu przykładowo ZŁOTY, a jak wiele do zachowania bieżącego przykładowo SREBRNY.
Dodatkowo, także widzi grający jakie wygrane ich czekają w najbliższym tygodniu.

Im lepszy stopień w programie Etotomania buka Etoto tak wielokrotnie możemy mieć nadzieję na doskonałe gratyfikacje dla gracza.

Program podmienił wszystkie, do chwili obecnej działające promocje bukmacherskie na stronie nie licząc promocji powitalnej „Podmień 100 zł na 300 zł

Dużo informacji opublikowano na: www.etoto.pl/etotomania/szczegoly

Ciekawe informacje