Pokonaj bukmachera -> systemem i sposobem

Jak pokonać bukmachera

Zdecydowana większość graczy walczących z bukmacherami wykorzystuje do swoich gier różnego rodzaju systemy.

Wybór odpowiedniego systemu na bukmachera jest powiązany z wieloma czynnikami do których należy zaliczyć:
– Budżet gracza,
– Czas, który może poświęcić na analizy i samą grę,
– Dostęp do Internetu,
– Posiadana wiedza związana ze sportem i ogólnie z bukmacherką,
– Systematyczność.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Dokładny wynik w kolejce

W tym systemie na bukmachera gramy na jeden lub więcej dokładnych wyników w kolejce w jednej konkretnej lidze. Do progresji tym sposobem wybieramy ligi, które charakteryzują się występowaniem niektórych wyników.

Faworyt + dokładny wynik

System opiera się na jednym zdarzeniu piłkarskim granym dwudrogowo, ale w sposób nie wykluczający wejścia obu kuponów, tak naprawdę wygrywamy właśnie wtedy kiedy takie dwa kupony nam wejdą.

Wybieramy mecz o kursie na faworyta w granicach 1,5 i stawiamy na takie zdarzenie 2j. Następnie wybieramy sobie jakiś dokładny wynik, który pokrywa się z wygraną faworyta czyli 1-0, 2-0, 2-1, 3-0, 3-1 itd. I stawiamy tutaj 1

Gra na X/1
Gra na remis do przerwy i wygraną gospodarza lub faworyta w całym meczu.

Halftime/Fulltime HF/FT
Drużyny do gry tym systemem można wybierać w dwojaki sposób. Po pierwsze można kierować się dokładnie tymi samymi przesłankami jak przy selekcji drużyn do tradycyjnej progresji (grając wtedy progresje X/X na konkretną drużynę), czyli obserwując między innymi asbr, nsbr, %remisów itd. lub wybierać na kolejne poziomy gry konkretne mecze, postępując podobnie jak przy wyborze kolejnych spotkań grając na X/1.

Wybierając mecze do takiej gry należy również kierować się statystykami, które są dostępne na naszej stronie.

 

Handicap

Handicap jest rodzajem zakładu, w którym wyrównuje się kursy pomiędzy zespołami/zawodnikami o różnym potencjale, inaczej, jest to zakład gdzie jeden z zespołów/zawodników otrzymuje przewagę punktową/bramkową , w celu wyrównania szans.

Zakłady takie są stosowane w wielu dyscyplinach sportowych, i różne są przyznawane punkty handicapowe, od 0,5 w piłce nożnej, w tenisie przy zakładach na ilość wygranych setów, do 20 w przypadku koszykówki.

W bukmacherce stosowane są dwa rodzaje handicapów – handicap tradycyjny (europejski) i handicap azjatycki. Handicap europejski dopuszcza opcję remisu (handicap trzydrogowy), w handicapie azjatyckim opcja remisu jest wykluczona.

blank

 

Przykłady handicapu europejskiego:

1 – Orły (-1) X – Orły (-1) 2 – Gołębie (1) czasami podawany jako  0 : 1

Handicap trzydrogowy z opcja remisu. Orły muszą wygrać różnicą 2 lub więcej goli aby zakład 1 był wygrany. Wygrana Orłów 1 bramką, wygrywa zakład X, w przypadku remisu lub wygranej Gołębi, wygrywa zakład 2.HCP według SIECZKI
[b]Założenia systemu:[/b]

Wybieramy do gry mecz piłki nożnej o kursie na faworyta mieszczącym się w przedziale: 1,71-1,99.
Oferta na ten mecz musi obejmować hcp trzydrogowy.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Kurs 1,2 + 1,5 + 7 zdarzeń dwudrogowych
Kombinacyjna gra na kurs 1,2, kurs 1,5 (koniecznie oparty na meczu piłkarskim) i 7 zdarzeń dwudrogowych.

Kurs 1,5 + zdarzenie dwudrogowe
Czyli gra na kurs 1,5 (w praktyce 1,45-1,65) i zdarzenie dwudrogowe o kursie takim aby ogólny kurs stworzonego kuponu wynosił około 3,0.

Mecz o kursie 1,5
Mecze o kursie około 1,5 na faworyta w piłce nożnej to mecze wokół których autorzy opracowali kilka systemów gry w firmach bukmacherskich. Duża liczba oferowanych spotkań w żądanym przedziale kursowym (1,5-1,65) daje nam duże pole do popisu. Poniżej przedstawionych jest kilka sposób gry z wykorzystaniem właśnie takich spotkań.

Progresja na remis po remisie

Założeniem tego systemu jest gra na stały zysk, na wszystkie drużyny w lidze.

Odbierz 20 zł za pobranie aplikacji ETOTO
+ 200% więcej za wpłatę na start!

 

Gramy na wszystkie zespoły przynajmniej raz w trakcie sezonu, ale można i więcej razy. 1 poziom mamy w 1 kolejce, jak jest remis to sukces, jak nie ma to czekamy do kolejnego remisu. Jak się trafi do zaraz po remisie gramy kolejny poziom itd.

Remis z podpórką

Gra na remis z wykorzystaniem gry na zdarzenia typu poniżej/powyżej i gry na dokładny wynik w piłce nożnej.

Gra na kurs 3,0 i więcej. System 15
System polega na graniu kuponów z ako, kurs łączny tych spotkań musi wynieść około 2,0 (oczywiście może być więcej) System jest podzielony na 15 etapów (stąd nazwa), ale często można przerwać grę wcześniej.  Na każdym etapie gramy jeden kupon, zaczynając od stawki 1j

Systemy przerywane

Systemy przerywane są alternatywą dla tradycyjnej, progresywnej gry na remisy w piłce nożnej i hokeju na lodzie.  Opisane poniżej przykłady zastosowań tych systemów odwołują się do remisów, ale ten sposób gry można również wykorzystać do innego typu zdarzeń.

blank

Ciekawe informacje