Zakłady bukmacherskie w Fortunie? Warto?

Legalna firma bukmacherska Fortuna.pl to jeden z wyraźnych liderów jeśli chodzi o legalnych bukmacherów w Polsce. Mamy dostęp do punktów stacjonarnych, których na terenie Polski jest mnóstwo. Zatem z pewnością gdzieś niedaleko siebie znajdziemy jeden z wielu punktów.

Do tego dochodzi strona internetowa i aplikacja mobilna. Obstawiając mecze automatycznie zbieramy punkty, które możemy następnie wymienić na ciekawe nagrody. Graczy interesują promocje, kursy i oferty, a ta w Fortunie wydaje się być najlepsza jeśli chodzi o legalnych bukmacherów.

 

Fortuna – pewna firma bukmacherska

Do tego wszystkiego jest to firma godna naszego zaufania, a na ten fakt ma chociażby to, że Fortuna notowana jest na GPW. Jest także sponsorem polskich klubów piłkarskich (chociażby Legii Warszawa). Na tym bukmacher nie kończy swojej pracy.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Nie liczy na same zyski co pokazuje czynny udział w działalność charytatywną. Przejdźmy do kwestii związanych z obstawianiem.

 

Zalety Fortuny

Wielką zaletą Fortuny jest fakt, że posiada stronę internetową w języku polskim. Nikt tu zatem nie będzie miał problemu z poruszaniem. Na samym starcie możemy liczyć na ciekawy bonus powitalny. Co ważne nie musimy od razu wpłacać pieniędzy, by obstawiać. A to za sprawą punktów FKP, których otrzymujemy na starcie za równowartość 10 złotych. Kursy jak na legalnego bukmachera wysokie i do tego najlepsza oferta LIVE.

Do swojej dyspozycji mamy statystyki i transmisje sportowe. Wadą jest oczywiście 12% podatek, którego nie ma możliwości ominięcia. Dodatkowo wygrywając większe kwoty musimy liczyć się dodatkowo z 10% podatkiem. Będąc na terenie Polski nie mamy innego wyjścia.

Bez wątpienia najlepszy legalny bukmacher dla graczy rekreacyjnych. A co z graczami zawodowymi? Również mogą być pozytywnie zaskoczeni polityką działania bukmachera. Nie mają oni obaw o to, że zostaną zbyt szybko zlimitowani. Dzięki czemu Fortuna polecana jest każdemu.

Bez wątpienia ta legalna firma bukmacherska Fortuna ma najlepsze warunki korzystania. Ma prostą stronę internetową, przejrzystą aplikację mobilną i wiele punktów stacjonarnych co sprawia, że zawsze będziemy w stanie obstawić mecze.

Ciekawe informacje