Oferta bukmacherska Fortuny – KSW

Legalny bukmacher online Fortuna oraz Federacja KSW (organizacja MMA), zainicjowały współpracę. A to znaczy zakłady wzajemne na MMA u owego bukmachera.
Podpisany 2-letni układ obejmuje dowolne walki w klatce KSW zaplanowane na 2020 a także 2021 rok.

Na każdej gali logo Fortuny będzie widoczne przy wydarzeniach prowadzonych przez Federację KSW. Bukmacher online utworzył dla amatorów MMA rozliczne gratisy, turnieje oraz zakłady nadzwyczajne, które odnajdziecie w formalnych kanałach Fortuny.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Obstawiaj KSW z Fortuną

Ciągłe rozwijanie partnerstw w interesach jest dla nas nadrzędne w rozroście nie jedynie samej Federacji KSW, lecz i całej dziedziny sportowej. Niesłychanie się raduję, że do grona sojuszników dołączył lider zakładów wzajemnych w Polsce, który będzie nam asystować nie jedynie na rynku polskim, lecz również przy naszych zagranicznych wydarzeniach.

„Bardzo cieszę się z przedsięwziętej współpracy oraz mam wiarę, że dostarczy ona obydwu firmom multum korzyści.” – mówi Martin Lewandowski, szef Federacji KSW.

Parafowanie układu z Federacją KSW było dla nas oczywistą decyzją. Od długiego okresu oglądamy spory wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na MMA, które mamy w ofercie.

KSW to ceniona oraz bardzo szeroko rozpoznawalna firma w świecie sportów walki, tym samym ufamy, że za sprawą tej współpracy Fortuna utwierdzi się na pozycji bukmachera głównego wyboru dla wszystkich miłośników MMA oraz dotrze do coraz to liczniejszej gromady osób obserwujących dowolne wydarzenie urządzane przez Organizację KSW.

Już obecnie proponujemy najwyższą ilość zakładów prematch oraz na żywo w Polsce na wszelkie najważniejsze gale na świecie, a zdołam zagwarantować, że zacząwszy od KSW 53 nasza aktywność produktowa oraz marketingowa będzie dalej bardziej intensywna. – zakomunikował Konrad Komarczuk naczelny Fortuny.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej znana federacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie i dodatkowo jedna z największych na świecie. To teraz dodatkowo drugie obok Tour de Pologne lokalne przedsięwzięcie sportowe, śledzone na świecie.

Na 52 galach zorganizowanych przez KSW w Polsce, Anglii tudzież Irlandii walczyło przeszło 300 reprezentantów.
KSW od 16 lat wyznacza historię europejskiego MMA, przygotowując w najwyższym stopniu wyjątkowe gale MMA na starym kontynencie. Jednostka popularyzuje tą dziedzinę i kształtuje jej sportowe gwiazdy.

Ostatnio Federacja święci istotne sukcesy: urządziła wzorcowo drugą na świecie galę MMA pod względem frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, w tamtym czasie to sprzedano 57 766 biletów, a także unikalne wydarzenia za granicą – w Irlandii, Chorwacji bądź Anglii.

Obstawiaj w Fortunie bo warto !

Fortuna to legalnie funkcjonująca spółka branży bukmacherskiej, wchodząca w zespół firm zależnych od Fortuna Entertainment Group, wielkiej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady wzajemne.

W Polsce ów legalnie działający bukmacher wirtualny organizuje działalność w kanale online na www.efortuna.pl oraz w aplikacjach na telefony na Android i iOs oraz w najliczniejszej w Polsce sieci (liczącej powyżej 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Typy na MMA masz na przykład na: Obstawiamy walki KSW

Ciekawe informacje