Obstawianie meczy? Tak. Ale gdzie?

Internetowi bukmacherzy na każdym kroku kuszą, by to właśnie u nich obstawiać zakłady bukmacherskie. Obecnie najlepszą ofertą dysponują bukmacherzy internetowi, a obstawianie zdarzeń przez internet daje nam większe bonusy. Zawsze chcemy, by kwota wygranej była jak największa. Sprawdźmy zatem, którzy internetowi bukmacherzy dysponują najlepszą ofertą.

Zakłady bukmacherskie online to wiele korzyści. Kupony można analizować online bez potrzeby wychodzenia z domu. Takie informacje jak kursy, zakłady na żywo czy najciekawsze wydarzenia mamy pod ręką.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Dodatkowo internetowi bukmacherzy często oferują szerszą ofertę zakładów bukmacherskich. Obstawianie zakładów przez internet daje nam także większe bonusy.

Obstawianie meczy po ustawie…

Po wprowadzeniu w 2017 roku znowelizowanej ustawy hazardowej, podstawą legalnego funkcjonowania operatorów zakładów bukmacherskich w naszym kraju jest licencja Ministerstwa Finansów. Obecnie zezwolenie resortu na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez internet uzyskały:

1.
Forbet

Bonus za wpłatę, gra bez podatku

2000 zł na start plus bardzo rozwinięta oferta bukmacherska. Świetna aplikacja bukmacherska i mnóstwo promocji dla obecnych graczy. Warto tam obstawiać!

2.
Fortuna

Darmowy zakład, Bonus za wpłatę, Bonus bez depozytu

Jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce. Doskonała strona i aplikacja do obstawiania meczów online. Do tego świetne promocje oraz ilość zdarzeń do obstawiania.

3.
LVBET

Bonus bez depozytu, Bonus za wpłatę, Bonus na sporty wirtualne

Polski bukmacher z bardzo ciekawą ofertą - bonus za rejestrację (freebet 20 zł), do 1500 zł za wpłaty, wirtualne sporty i duża ilość meczów do obstawiania.

4.
STS

Darmowy zakład, Bonus za wpłatę, Konkurs typerski

Inni polscy bukmacherzy online mogą się od tego bukmachera uczyć. Świetna aplikacja bukmacherska, bonus bez depozytu, bonus za wpłatę, solidne kursy no i mecze na żywo!

5.
Totolotek

Bonus za wpłatę, Bonus bez depozytu, Betclub

Solidny ale bez fajerwerków. Fajna aplikacja do obstawiania meczów online. Dobry bonus za wpłatę oraz średnia oferta kursowa.

Z pewnością do najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju należą m.in. Fortuna, Totolotek, LV BET, STS czy Etoto. Która strona okaże się najlepszym wyborem? Przed obstawieniem zakładu należy się najpierw zarejestrować – tu proces wygląda wszędzie podobnie. Różnice zaczynają się jednak już przy wpłacie. Każdy bukmacher ma własny regulamin dotyczący kwoty minimalnego i maksymalnego depozytu. Jeżeli zatem gracz chce obstawiać zakłady bukmacherskie za mniejsze kwoty, to wybór bukmachera oferującego możliwość wpłaty najniższej kwoty minimalnej okaże się najlepszy.

Obstawianie a bonus bukmacherskie

Warto pamiętać, że obstawianie meczy czy zakładów przez internet daje nam większe bonusy bukmacherskie od legalnie działających firm bukmacherskich. Dlatego też warto zapoznać się z ofertą wszystkich czołowych bukmacherów, tak by dobrać odpowiedni bonus dla siebie. Taki „pakiet powitalny” oferują niemal wszystkie zakłady bukmacherskie w Polsce.

Jakie bonusy bukmacherskie są najczęściej oferowane graczom?

Często, by odebrać darmową kwotę oferowaną przez bukmachera, potrzebny jest np. dwukrotny obrót daną sumą po określonym kursie. Ważna jest także kwestia minimalnych kursów wliczanych do obrotu bonusem. W związku z tym zawsze należy dokładnie zapoznać się z regulaminem oferty poszczególnych zakładów bukmacherskich.

betfan-bonus-na-start

Ciekawe informacje