Obstawianie Ekstraklasy z Superbet

Typowanie Ekstraklasy może dać obfity zarobek – pod warunkiem iż wiemy jak obstawiać te mecze u bukmachera. Dodatkowo niekiedy legalnie działający bukmacherzy on line oferują promocje na pojedynki Ekstraklasy, dzięki temu możemy dodatkowo zarobić na obstawianiu Ekstraklasy piłkarskiej.

I tak oczywiście jest teraz – za pomocą oferty na www.superbet.pl

Z uwagi na start Ekstraklasy tenże legalnie działający bukmacher online startuje z nowiutką kampanią dla nowych graczy zakładów sportowych (planują robić tego typu akcje promocyjne co siedem dni).
A my typerzy tylko na tej akcji bonusowej skorzystamy.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Oferta na mecze w Ekstraklasie

Abstrahując od bonusu powitalnego dowolny z nowo zakladających konta typujących, który założy konto w okresie 29.01 a 31.01 uzyska ekstra dodatek.

Ważne! Przedstawiana oferta zapewne będzie co pewien okres przedłużana.

Istotne zasady bonusu Superbet

1) Kiedy typer przeleje minimum 50 zł i zagra 50 zł na Ekstraklasę (środki z wpłaty) to zdobędzie dodatkowo obok promocji przy rejestracji, dodatek w kwocie 50 zł,

2)Kiedy typer przeleje min 100 zł i zagra za 100 na Ekstraklasę (środki z wpłaty) to zdobędzie dodatkowo obok promocji przy rejestracji, dodatek w kwocie 100 zł.

3) Kiedy typer przeleje min 150 zł i zagra za 100 na Ekstraklasę (środki z wpłaty) to zdobędzie dodatkowo obok promocji przy rejestracji, dodatek w kwocie 150 zł.

Warunki tej oferty przeczytacie na https://superbet.pl/Ekstraklasa

Do tego wystartowali oni dodatkowo z nową pulą Super Game. Ogólna pula do zyskania to 100 000 pln więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje