Nowe promocje bukmacherskie (bukmachera Milenium)

Gratisy bukmacherskie Milenium 2019! Darmowy zakład na start, bonus po rejestracji za wpłatę plus Typ dnia to znakomita oferta bukmacherska.
Masa z owych akcji promocyjnych jest dla dowolnego typującego (nie jedynie dla tego jaki dopiero co założył konto bukmacherskie) jaki posiada konto na www.milenium.pl.

BONUS NA START

To znakomita oferta dla nowo rejestrujących się typerów internetowych Milenium. Załóż konto na www.milenium.pl i zyskaj równowartość pierwszej wpłaty do 1000 PLN!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak wykorzystać BONUS NA START?

Otwórz internetowe konto gracza oraz zaznacz pole „Chcę uzyskać BONUS NA START”. W terminie 10 dni od weryfikacji rachunku dokonaj pierwszą wpłatę. Później zagraj 4 razy sumę pierwotnego depozytu – w czasie 60 dni.

Do oferty zaliczane są kuponiki z minimum 3 pojedynkami (minimalny kurs pojedynczego pojedynku: 1,20) i minimalnym kursem całościowym 2,00. Codzienny zasięg obrotu zaliczanego do obrotu to 10%. Po uskutecznieniu zasad oferty uzyskasz od nas premię w kwocie Twojej pierwszej wpłaty – do 1000 PLN.

BONUS 5-10-15

Obstawiasz zakłady wielokrotne z solidną porcją pojedynków na blankiecie? Z DODATKIEM 5-10-15 rozbudujesz wygraną o kolejne 5, 10 albo 15 procent! Rachunek jest prosty: im więcej meczów, tym większy zysk.

5-9 meczów na kuponie – wypłata wyższa o 5%,
10-14 zdarzeń – wypłata wyższa o 10%,
15 i więcej meczów – wypłata wyższa o 15%.

Dla kogo jest przeznaczony BONUS 5-10-15?

Z DODATKU 5-10-15 zdołają skorzystać wszelcy gracze programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
Jeśli typujesz w punkcie w mieście, potrzebujesz posiadać kartę członkowską każdego koloru. Jeżeli posiadasz internetowe konto grającego, do programu Liga Mistrzów Milenium przystąpiłeś mimowiednie w czasie zakładania konta.

HAPPY HOUR na zakłady przedmeczowe

Jak powiększyć nagrodę na blankiecie o 14%? Rób użytek z oferty Happy Hour na zakłady przedmeczowe. Inaczej to obstawianie bez podatku!

Podczas godziny promocji zwiększasz kasę o 14% – kurs ogólny zakładu mnożymy przez 1,00, a nie przez schematyczne 0,88.

Jakie są szczegóły oferty Happy Hour Prematch?
– minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złocistą albo platynową kartą),
– minimum 4 zdarzenia (dla uczestników Ligi Mistrzów Milenium z karmazynową lub srebrzystą kartą).
Jak odczytujemy w statucie za zakłady bukmacherskie skonfigurowane podczas promocji Happy Hour nie są przydzielane punkty premiowe – o tym trzeba zachowywać pamięć.

DARMOWY ZAKŁAD

Darmowy Zakład Milenium to wspaniała promocja bukmacherska dla nowo rejestrujących się typerów, w jakiej pierwotny typ nie jest sprzężony z żadnym niebezpieczeństwem. Jeśli przegrasz, przekażemy Ci jego stawkę – do 10 PLN. Promocja jest dostępna dla każdych nowo rejestrujących się klientów programu lojalnościowego Liga Mistrzów.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak użyć DARMOWY ZAKŁAD online?

Rejestrując w sieci konto obstawiającego na www.milenium.pl, bezwarunkowo zostajesz uczestnikiem Ligi Mistrzów legalnego bukmachera online Milenium. Żeby skorzystać z bonusu, oznakuj pole „Chcę pozyskać DARMOWY ZAKŁAD BUKMACHERSKI” w dokumencie przy rejestracji.

Jak użyć DARMOWY ZAKŁAD w punkcie przyjmowania zakładów?

Starczy, iż zrobisz zupełną rejestrację nowego konta, po jakiej uzyskasz kartę uczestnika programu Liga Mistrzów Milenium. Aby zużyć Darmowy Zakład, powiadom pracownika punktu o udziale do tejże promocji.

Czy Gratisowy Zakład to freebet i mogę użyć go bez przelewu?

Nie. Żeby skorzystać z oferty, powinieneś nasamprzód dokonać wpłaty na własne konto typującego tudzież skonfigurować zwykły zakład. O ile będzie nie trafiony, uzyskasz zwrot stawki bieżącego zakładu o optymalnej wartości 10 PLN.
Jeżeli pierwotny kupon zawarłeś za sumę przeszło 10 PLN, refundacja także wyniesie 10 PLN.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

BONUS GRAND

U buka wirtualnego Milenium ryzyko się kalkuluje. Typuj choć pięć meczów na blankiecie z kursem 2,0, a uhonorujemy Twoją brawurę – powiększymy nagrodę o 20%!

HAPPY HOUR Na żywo

Cenisz zakłady sportowe na żywo plus ekscytacje związane ze obserwowaniem zdarzeń, jakie właśnie wytypowałeś?
Sięgnij po promocję Happy Hour Na żywo i do sportowych emanacji dołóż lepsze wygrane – zwyczajnie w godzinach 0:05 – 8:00 rosną o 14%!

Happy Hour Live tyczy się zakładu wielokrotnego, jaki zawiera:

– zakłady sportowe na żywo,
– minimum 2 zdarzenia,
– minimalny kurs 1 wydarzenia: 1,20,
– kuponik rozpisowy, jeżeli wszystkie kombinacje wykonują warunki promocji.

Dlaczego podczas Happy Hour Na żywo wygrywasz więcej? Gdyż w terminie obowiązywania oferty kurs ogólny zakładu pomnażamy przez 1,00, a nie przez domyślne 0,88.

NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Najlepsze zdarzenia w ofercie ze zwrotem kwoty zaryzykowanej. Typujesz bez pośpiechu i pewnie bo w wypadku klapy zwrócimy Ci pieniądze na dalszą grę.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

BESTSELLER

Brak Ci chęci na długie analizy oraz sprawdzanie statystyk? Chcesz obstawić kupon, lecz nie wiesz, które wytypować zdarzenia? Bestseller to bezpieczna strategia na zakład wielokrotny, w jakim natrafisz najbardziej popularne zdarzenia typowane przez pozostałych użytkowników.

Bestseller uaktualniamy na bieżąco – zasadniczo co 20 minut. Przeglądaj raz za razem w rubryce zakłady sportowe, które typy rządzą w Milenium oraz podążaj szlakiem najlepszych typujących.

TYPY DNIA

Super spotkania ze o niebo większym kursem, jakie zdołasz powiązać z każdymi zdarzeniami z szablonowej oferty!

SUPEROFERTA

Podwyższamy kursy na kilkanaście popularnych meczów każdego dnia!

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

ŁĄCZENIE TYPÓW

Jesteś piłkarskim koneserem oraz masz ukochaną drużynę, o jakiej wiesz mnóstwo? Detalicznie rozpatrujesz zdarzenia przed ich obstawieniem, a analiza statystyczna to Twe wtóre imię? Złóż kupon z łączeniem zakładów i obstaw i 5 meczów z tego samego spotkania na jednym blankiecie.

Na czym polega ŁĄCZENIE TYPÓW?
Łączenie typów bukmacherskich dopuszcza ulokować na 1 blankiecie kilka typów z jednego spotkania piłkarskiego. Propozycję na pojedynki w najpopularniejszych rozgrywkach dzielimy wówczas na kilka grup zakładów. Wszelka grupa oznakowana jest innym symbolem, zauważalnym przy nazwie gatunku spotkania.

ZAKŁADY TURBO

O ile obstawiasz zakłady wielokrotne oraz szukasz lepszych nagród na najbardziej lubianych wydarzeniach sportowych, włącz zakłady TURBO. Spożytkuj tą promocję i zyskaj i 30% wyższy kurs niźli w zakładzie wielokrotnym wykonanym z identycznych meczów.

WYGRAJ LIGĘ

Typuj oraz zarabiaj! Do załatwienia nawet do 5% cashbacku za ustawione zakłady! Co 30 dni gwarantujemy kasę dla najlepiej typujących mecze w necie!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Ciekawe informacje