Najpopularniejsi bukmacherzy w Polsce

Na Polskim rynku internetowym można zauważyć dosyć dużą ilość stron bukmacherskich, jednak nie wszystkie są takie same, a na rynku można zauważyć kilku wyróżniających się firm bukmacherskich.

Jak legalny to Fortuna!

W Polsce, każda osoba, która ma minimalne pojęcie o bukmacherce z pewnością zna firmę jaką jest Fortuna. Niewątpliwy lider na polskim rynku w swojej ofercie posiada bardzo interesujący bonus na start, który wyjaśniony jest na stronie firmy.

Fortuna posiada bardzo dobre kursy wydarzeń w ich ofercie, są one na bardzo wysokim poziomie. Niczego sobie jest również strona internetowa zakładów bukmacherskich Fortuna, która wyróżnia się na tle najpopularniejszych bukmacherów w Polsce.

Strona ta jest bardzo klarowna oraz intuicyjna w obsłudze. Fortuna posiada wiele punktów stacjonarnych w naszym kraju, do których uczęszcza wielu klientów jednak najwięcej ciekawych zdarzeń jak i dodatkowych bonusów znajduje się na stronie internetowej bukmachera. Ponadto Fortuna ma swoją aplikacje mobilną do obstawiania meczy, bardzo wygodną w obsłudze oraz cenioną przez użytkowników.

1.
Fortuna

Darmowy zakład, Bonus za wpłatę, Bonus bez depozytu

Jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce. Doskonała strona i aplikacja do obstawiania meczów online. Do tego świetne promocje oraz ilość zdarzeń do obstawiania.

2.
STS

Bonus bez depozytu, Bonus za wpłatę, Konkurs typerski

Inni polscy bukmacherzy online mogą się od tego bukmachera uczyć. Świetna aplikacja bukmacherska, bonus bez depozytu, bonus za wpłatę, solidne kursy no i mecze na żywo!

3.
LVBET

Bonus bez depozytu, Bonus za wpłatę, Bonus na sporty wirtualne

Polski bukmacher z bardzo ciekawą ofertą - bonus za rejestrację (freebet 20 zł), do 1500 zł za wpłaty, wirtualne sporty i duża ilość meczów do obstawiania.

4.
Forbet

Bonus za wpłatę, gra bez podatku

2000 zł na start plus bardzo rozwinięta oferta bukmacherska. Świetna aplikacja bukmacherska i mnóstwo promocji dla obecnych graczy. Warto tam obstawiać!

5.
Totolotek

Bonus za wpłatę, Bonus bez depozytu, Betclub

Solidny ale bez fajerwerków. Fajna aplikacja do obstawiania meczów online. Dobry bonus za wpłatę oraz średnia oferta kursowa.

Fortuna jest sponsorem wielu piłkarskich klubów w Polsce oraz tytularnym sponsorem 1 Ligi polskiej. Dzięki czemu w ofercie można znaleźć lepsze kursy na zespoły sponsorowane przez Fortunę, z pewnością cieszy to wielu klientów.

Najpopularniejsi bukmacherzy w naszym kraju stoją na bardzo wysokim poziomie, co za tym idzie, klienci mają spory ból głowy, u którego bukmachera grać.

Jak nie Fortuna to może LVBET?

Drugim, świetnym bukmacherem internetowym w Polsce jest LVBet. Młoda firma działająca w Polsce od raptem dwóch lat wstrzeliła się w dynamicznie zmieniający się rynek. Ich dużym atutem są wysokie kursy, dzięki którym nawet podatek 12% nie jest straszny.

LVBet jest sponsorem KSW czyli największej organizacji mieszanych sztuk walki w Europie. Co za tym idzie, mają bardzo ciekawe zakłady na gale organizowane przez Polską federację. Zakłady bukmacherskie na KSW są na stronie LVBet dużo wcześniej niż u ich konkurencji co jest niewątpliwą przewagą tegoż legalnego bukmachera online.

blank

Bukmacher ten posiada bardzo szeroką ofertę dotyczącą zakładów e-sportu, jest to duży plus w związku z bardzo dynamicznie rozwijającym się rynkiem gier komputerowych. Co do ich aplikacji mobilnej oraz na stronie internetowej, nie jest źle, chociaż nie tak dobrze jak w przypadku Fortuny. Mimo tego nie można powiedzieć o tym bukmacherze wiele złego, firma jest ciągle rozwijana i z pewnością niektóre niedociągnięcia obecnie występujące znikną w najbliższym czasie.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Największy bukmacher w Polsce

Kolejnym bardzo popularnym w Polsce bukmacherem internetowym jest STS. Sponsor Lecha Poznań oraz reprezentacji Polski w piłkę nożną jest z pewnością liderem co do ilości punktów stacjonarnych w Polsce. Jednak sama przewaga w fizycznych punktach nie wystarcza do tytułu najlepszego bukmachera w Polsce. Aplikacja mobilna STS jest bardzo wygodna w obsłudze, jest ceniona przez jej użytkowników.

blank

Bonus początkowy dostępny na stronie STS jest bardzo korzystny dla klienta, można się z nim zapoznać na stronie bukmachera. STS wyróżnia oferta na sporty niszowe takie jak krykiet czy unihokej. Istnieje bardzo wiele możliwości wpłaty pieniędzy na nasze konto w serwisie STS, jest to pozytywna informacja, lecz warto zaznaczyć, iż większość Polskich bukmacherów posiada te same metody co jest zadowalające dla klientów korzystających z różnych metod płatności.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Podsumowując, najpopularniejsi bukmacherzy w Polsce mają wiele ciekawych ofert oraz promocji w swoim asortymencie. Nie można jednoznacznie ocenić, który bukmacher jest najlepszy ponieważ zależy to od preferencji klientów. Jeżeli zastanawiamy się nad wyborem bukmachera ze względu na jego ofertę, możemy przecież założyć konta na obydwu stronach dzięki czemu będziemy mogli sami zadecydować, który bukmacher jest dla nas korzystniejszy.

[casino-table sites=’1429, 1443, 1439, ’ ]

Ciekawe informacje