Najlepszy bonus za rejestrację 2020 roku

Następni legalnie działający bukmacherzy on line zmieniają oferty bukmacherskie na 2020 rok dla obstawiających!
Oceń co obecnie oferują bukmacherzy w Polsce i czy ich oferta bukmacherska powitalną jest w dalszym ciągu zachęcająca do rozgrywki.

Spore modyfikacje u bukmacherów

Kolejny rok to dodatkowo czas modyfikacji, które nie obeszły także strony legalnego bukmachera on line WWW.PZBUK.PL.
Stąd już dzisiaj uruchomili innowacyjną, odnowioną wersję witryny www.pzbuk.pl. Łącznie z usprawnioną szatą graficzną przychodzi nowatorskie oprogramowanie samego serwisu, który powinien funkcjonować stanowczo szybciej.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Uruchomiliśmy także nowatorskie wersje naszych aplikacji mobilnych na systemy iOS oraz Android. Całokształt wspierany jest przez dynamiczną stronę początkową, która sama dostosowuje ofertę indywidualną dla każdego grającego na podstawie jego poprzednich preferencji plus zachowania w naszym serwisie.

Oferta bukmacherska – następne modyfikacje

Nowa ważna metamorfoza to innowacyjna oferta przy rejestracji, jakiej start zdecydowaliśmy się przyspieszyć też na okres świąteczny. Już od nadchodzącego piątku 20 grudnia nowo zakladających konta klientów w serwisie będzie witał „darmowy zakład w kwocie 50 złotych”.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Jest to jednakowa oferta, z jakiej korzystaliśmy wcześniej w I trymestrze 2019 r. Do zdobycia zakładu uprawiony będzie prawie każdy nowiuteńki klient, który zarejestruje się w portalu i zaryzykuje choćby jeden zakład wielokrotny po kursie 2.0 albo wyższym kursie za minimum 50 złotych.

Z punktu widzenia grającego oferta ta jest sporo prostsza aniżeli obecna, zarówno wpłata jak i nagrody pieniężne z darmowego zakładu nie są scalone z żadnymi warunkami obrotu, a klient zdobędzie darmowy zakład niezależnie od tego jak pozostanie rozliczony jego własny kupon.
Przytoczona liczba pierwszego zakładu jest dodatkowo zgodna z naszymi statystykami odnośnie szablonów typowania.

Przeistoczenie oferty bukmacherskiej przy zakładaniu konta na 2020 rok umożliwi przyoszczędzić olbrzymią kwotę na podatku obrotowym plus umożliwi na prostszą klasyfikację gracza do najlepszego profilu szczególnych propozycji retencyjnych.

Nadciągają zmiany w propozycji PZBUK

Nie jest to kraniec przewidywanych modyfikacji w ofercie. Najbliższe usprawnienia i nowe produkty będą wyłaniać się bezustannie przez cały 2020 rok, a nową ofertę powitalną będziemy wspierać reklamami TV.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 3000 zł do 1000 zł do 1200 zł

Ciekawe informacje