Na jakiej stronie obstawiać mecze przez internet ?

Dzisiaj zaczęła funkcjonować nowiutka odsłona strony do typowania zdarzeń www.pzbuk.pl, która jest pierwszym etapem kolejnej fazy rozwoju na polskim rynku niniejszego legalnego bukmachera wirtualnego.

Wprowadzając zmiany inspirowali się w szczególności typerów wypowiedziami i recenzjami. Mamy nadzieję, iż innowacyjna warstwa graficzna spodoba się Wam a ułatwiona nawigacja uczyni, iż będziecie ochoczo typowali spotkania sportowe właśnie na www.pzbuk.pl

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Trochę informacji o PZBUK

To tak naprawdę nowy bukmacher online w Polsce bo rozpoczął działalność dopiero w 2018 roku. Jego propozycja póki co jest nader uboga jakkolwiek bezustannie rozwijana – w skutek tego posiadamy nadzieję iż w nie długim okresie dorówna do przeciętnej wśród firm bukmacherskich w Polsce.
Typujący w szczególności skierują atencję na nader łatwą witrynę do typowania pojedynków on-line – skutkiem tego obstawianie jest łatwe oraz przyjemne.
Na domiar tego dochodzi niezwykle szybka i fachowa asysta w momencie problemów z zakładami online.

Bonus za wpłatę przy rejestracji

PZBuk zaczął świadczyć najlepszy asymetryczny bonus od depozytu za założenie konta w Polsce!

Jakikolwiek klient po wpłacie 200 złotych osiągnie razem 500 zł na grę w zakładach wzajemnych.
Wespół z nowiusieńką stroną kompletują zarazem prace nad aplikacją na telefon, która winna zadowolić każdego typującego. Aplikacja na komórkę PZBUK będzie przystępna zarazem na telefony Apple oraz|jak i} z systemem Android.

Wzajemne zakłady wirtualne także są przystępne aktualnie na stronie www.pzbuk.pl. W propozycji znajdziesz wyścigi konne, psów, football a także koszykówka.

Norma prawna nowej oferty przy rejestracji

Realizatorem akcji promocyjnej jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana w dalszym ciągu pzbuk.pl.
Oferta jest dostępna jedynie dla nowo otwierających konta klientów pzbuk.pl plus dla tych, jacy nie zastosowali do dziś dnia z żadnej innej oferty przy rejestracji.
Oferta na start „Dodatek 150% do 500 zł” zmienia wszelkie inne propozycje w trakcie rejestracji, w tym szablonową ofertę powitalną „Darmowy zakład 50 zł”.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Suma dodatku na początek przydzielana jest pojedynczo na jednego konsumenta. Bonus w trakcie rejestracji przyznawany jest w zależności od wysokości poczynionego depozytu, wedle założenia, iż wielkość dodatku stanowi 150% przetransferowanego depozytu powyżej wartości 100 złotych.
Maksymalna kwota depozytu uprawniająca do otrzymania dodatku wynosi 200 złotych. Gracz odbiera bonus po wykonaniu wymogu wyróżnionego w ust. 4.

Ażeby skorzystać z dodatku na początek typer jest zmuszony należycie zweryfikować osobisty numer telefonu, przeprowadzić depozyt w wysokości minimum 100 złotych oraz aktywować bonus w czasie depozytu.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Wypłaty funduszy promocyjnych wolno zrealizować po spełnieniu warunków obrotu.
Wymogiem obrotu bonusem jest dokonanie zakładów u bukmachera w wysokości 4-krotności sumy wpłaty i dodatku na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0

Oferta przy rejestracji aktualna jest do dnia 31 sierpnia 2019.

Od momentu włączenia oferty w trakcie rejestracji klient ma do 60 dni na ukończenie wymaganego obrotu pieniędzmi, niezależnie od okresu egzystowania oferty.
Bukmacher zapewnia sobie uprawnienie od unieważnienia alternatywnie wycofania niniejszej oferty lub zmiany jej reguł w każdej chwili, bez wcześniejszego ogłoszenia.

Jeden typer może skorzystać z oferty jedynie jeden raz.

Ów bukmacher internetowy zastrzega sobie możliwość do odmowy przyznania dodatku w poniższych okolicznościach:
a) w momencie łamania normy “jeden klient – 1 konto” tj. w poniższych sytuacjach:
– obstawiający ma więcej niźli 1 konto o jednakowym adresie IP;
– otwieraniu kont o jednakowych danych albo pozostałym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer komórki, numer karty płatniczej / debetowej, lub pozostałej metody płatności;
– odbiorca ma więcej niźli 1 konto;

b) w momencie naruszenia jakiegokolwiek z warunków bonusowych i niniejszego Statutu;
c) podczas gdy występują dowody zmowy między konsumentami w typowaniu zakładów
d) w przypadku kiedy w przeszłości konsument nadużywał, lub w tym momencie nadużywa systemu promocyjnego.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Bukmacher może wypowiedzieć przyznany bonus oraz cofnąć wynikłe z niego nagrody pieniężne w momencie złamania obecnego Kodeksu.

Ciekawe informacje