Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2022 – powołania

Nadciąga sporymi krokami Mundial 2022, a już 20.10.2022 na Kongresie w Zakopanem możemy poznać kompletną listę powołań na owy turniej. Kto pozyska swoją szansę, a kto będzie musiał obyć się smakiem? Jako pierwszy legalnie funkcjonujący bukmacher na krajowym rynku demonstrujemy propozycję zakładów wzajemnych na powołania na Mundial 2022!

Co najistotniejsze – zakłady wolno ze sobą scalać! Stworzony w owy sposób kuponik da się bez skrępowania potraktować jak swoje osobiste „Fantasy Mundial” 😉 Niżej kilka skrótowych opisów.

Wyznaczenie Kamila Grabary – 1.30
Po fenomenalnych występach w ostatnich kolejkach Ligi Mistrzów postać Kamila Grabary staje się obiektem coraz ogromniejszych pochwał w globalnej piłce. Młody Polak udowadnia swój wysoki stopień oraz dostarcza Czesławowi Michniewiczowi coraz wiele argumentów, żeby towarzyszyć Wojciechowi Szczęsnemu oraz Łukaszowi Skorupskiemu w kadrze bramkarzy. Lub golkiper FC Kopenhagi pojedzie na Mistrzostwa Świata? Na owy moment wydaje się to niezwykle prawdopodobne!

Wyznaczenie Rafała Gikiewicza – 6.50
Dziś w krajowej kadrze nie posiada bodajże niezwykle emocjonującej „sagi powołaniowej”, niźli taż z uczestnictwem Rafała Gikiewicza. Na co dzień pojawiający się w Bundeslidze Polak utrzymuje wysoką formę, choć do tej czas nie była ona wystarczająca, ażeby wystąpić w narodowych barwach. Lub coś nadal może się zmienić? Dla sympatyków wysokich kursów jest to zdecydowanie propozycja godna próby!

Wyznaczenie Tymoteusza Puchacza – 3.0
Obsada lewej strony obrony wydaje się być jedną z największych bolączek krajowej kadr. Jednak Czesław Michniewicz najpewniej zdecyduje się na skorzystanie z jednego z nominalnych prawych obrońców, to przypuszczalnie trener chciałby w obwodzie mieć chociaż jednego zawodnika występującego na tej pozycji na co dzień. Lub będzie to szansa dla Tymoteusza Puchacza?

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Wyznaczenie Kamila Grosickiego – 1.70
Niemniej według dużo person „Grosik” posiada już najciekawsze lata za sobą, wciąż pozostaje jednym z niezwykle doświadczonych zawodników krajowej kadry, który z pewnością posiada liczna wpływ na morale załoga. Lub te kwestie pokażą się rozstrzygające oraz trener zabierze do Kataru piłkarza Pogoni Szczecin?

Powołania na MŚto istotnie temat, który rozgrzewa krajowych kibiców, przeto przeważnie zachęcamy do poinformowania swoich odbiorców o wystawionych przez nas zakładach. Kupon stworzony z powołań może być nie tylko znakomitą zabawą, ale oraz okazją na sukces dla tych, którzy przyzwoicie rozszyfrują naszego selekcjonera 🙂

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje