LVBET wprowadza live streaming

Doskonale Ci znany bukmacher on line LVBET non stop rozwija własną propozycję bukmacherską – teraz o live streaming zdarzeń sportowych.

Uruchomienie nowej strony w sieci (dla przypomnienia działa pod adresem www.lvbet.pl) pozwoliło na sekwencję opcji podobnie jak dla nas, jak i dla graczy.
Stale staramy się korzystać z przestrzeni do włączania wszelakich nowości oraz ulepszeń, przykładem były w ostatnim czasie wprowadzone zakładki esportowe w odmianie na komórkę.

LVBET włącza spotkania na żywo

Wprawdzie esport od jakiegoś czasu stanowi ważna z osi rozwoju LVBET, to nie koncentrujemy się zaledwie na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciwko pomysłom też owych graczy, którzy wybierają standardowe dziedziny. Szczególnie dla nich pojawiła się dodatkowa nowiuteńka funkcjonalność – streaming zdarzeń sportowych.

Dołożenie streamingu spotkań piłkarskich to następny etap w kierunku względnie jak największego otwarcia się na krajowych graczy.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Na dziś polepszamy naszą działalność, wychodzimy naprzeciwko pionierskim nurtom a także wdrażamy ciekawostki techniczne możliwości dostarczane przez innowacyjne media, w ten sposób by LVBET.PL przez cały czas powiększał własną działalność na rynku zakładów wzajemnych w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Dotychczas streamy (gdyż właściwie potocznie zwana jest możliwość oglądania spotkań na żywo) z najistotniejszych zdarzeń jakie da się obstawiać używane były wyłącznie w wypadku esportu. W tej chwili to się zmieni.

W wyniku tego pragniemy uatrakcyjnić polskim użytkownikom okres spędzony na portalu LVBET.PL. Dzięki temu będą zdołali live obserwować wszelakie mniejsze wydarzenia sportowe dostępne w naszej ofercie bukmacherskiej.
Pośród nich ujrzymy pojedynki m.in. tenisa stołowego, badmintona, czy e-piłki nożnej. Dalej propozycja streamingowa będzie powiększana o kolejne spotkania lub dyscypliny.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Więcej o Esporcie na esport24.pl

Ciekawe informacje