Totolotek oferuje zakłady bez podatku? Tak!

Kiedyś obstawiałeś w Bet at home czy Betlick bez podatku i szukasz bukmachera w Polsce u którego dalej jest to możliwe?
W totolotku bez podatku obecnie zagrasz/obstawisz w każdy piątek! Warto więc obstawiać legalnie i nie płacić na start podatku od gry!

Totolotek to jeden z najdłużej działających legalnych bukmacherów w Polsce. Zakłady możemy zawierać zarówno poprzez Internet jak i w punktach stacjonarnych (tych jest ponad 400 na terenie całej Polski). Na tym jednak nie koniec, ponieważ obstawiać zakłady bukmacherskie możemy również za pomocą aplikacji mobilnej. To sprawia, że niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujemy możemy zawsze skorzystać z Totolotka.

To w jaki sposób będzie grać zależy od nas. Mimo wszystko warto zwrócić uwagę na aplikację mobilną, ponieważ dzięki niej automatycznie możemy obniżyć podatek na wszystkie zakłady o 6%.

 

Zakłady bukmacherskie bez podatku!

Dodatkowo, pomijając aplikację, Totolotek.pl umożliwia nam w piątki granie bez podatku (dotyczy Toto-Mix i Live). Zatem pomimo tego, że jest to legalny bukmacher możemy w prosty sposób zwiększyć swoje wygrane. Oprócz tego już na samym początku czeka nas dość wysoki bonus powitalny w wysokości 500 złotych. A do tego dodatkowo freebet 20 złotych. Zatem na starcie sporo zyskujemy.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Totolotek chętnie wspiera sport nawiązując współpracę głównie z zespołami Ekstraklasy. To daje pewność graczom, że bukmacher ten jest w pełni wypłacalny i godny polecenia. To jednak nie jedyna zaleta Totolotka.

Oprócz tego należy zauważyć, że mamy tu do czynienia z wieloma możliwościami wpłaty pieniędzy. Do wyboru mamy nie tylko konta bankowe, jak to bywa w przypadku większości legalnych bukmacherów.

Legalny bukmacher online

Legalny bukmacher Totolotek oferuje nam również Paysafecard. A w niedalekim czasie także za pomocą Skrilla. Niewątpliwą zaletą jest brak podatku w piątek, a grając przez aplikację podatek wynosi tylko 6% niezależnie od dnia. Jednak nie zapominajmy, że jest to legalny bukmacher online, który musi pobierać od nas owy podatek. Ten wynosi oczywiście 12%, a gdy nasze wygrane są wyższe niż 2280 złotych to dodatkowo będzie to kolejne 10%.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Zawodowi gracze długo tu nie zabawią. Totolotek szybko limituje takie osoby. Dodatkowo należy wspomnieć o dość ubogiej ofercie zakładów na żywo. Ogólna ocena z pewnością nie najgorsza, tym bardziej, że bukmacher na bieżąco wprowadza nowe udogodnienia dla graczy.

Ciekawe informacje