Jak obstawiać piłkę ręczną?

Czy typowanie piłki ręcznej daje zarobić? Czy podane bukmacherskie typy na piłkę ręczną to pewne typy?

Ostatnimi czasy niezbyt dobrze wiedzie się naszym piłkarzom ręcznym. Z dawnej potęgi, której dowodził Bogdan Wenta, pozostało niedużo. Wystarczy powiedzieć, iż na Mistrzostwa Europy, jakie startują już w czwartek 9 stycznia, „Polacy” raptem co się dostali. Toteż również fani nad Wisłą nie są aż tak ogromnie entuzjastycznie usposobieni do zbliżających się meczów.

REJESTRACJA z kodem bonusowym Betfan
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Morytko numerem jeden wśród strzelców?

Legalnie działający polski bukmacher BETFAN okazał zakłady bukmacherskie odnośnie kondycji Polaków na Mistrzostwach Europy. Już zdołacie postawić na to, kto będzie najlepszym napastnikiem oraz na to ile bramek uzyska / straci nasza reprezentacja. Jeżeli chodzi o typy bukmacherskie na pierwszy zakład to dobitnym pewniakiem jest Arkadiusz Moryto. Piłkarz ręczny PGE VIVE Kielce jest pewnym z trzech przedstawicieli swojego zespołu.
Dwaj pozostałych to bramkarz Mateusz Kornecki oraz trener bramkarzy – cieszący się popularnością Sławomir Szmal, jaki był filarem reprezentacji Bogdana Wenty, o której napomykaliśmy na na samym początku materiału.

Legalnie działający bukmacherzy w Polsce widać po typach nie liczą na porządny występ „piłkarzy ręcznych”. Legalnie działający krajowy bukmacher BETFAN uważa, iż Nasi są bez szans na przejście z grupy F dalej, w której znajdują się Szwedzi, Słoweńcy plus Szwajcarzy.
Porządek wypunktowanych ekip nie jest przypadkowa, bowiem to właśnie tak powinna prezentować się kolejność na koniec grupowych meczy. Zawodnicy Patryka Rombela winni w ocenie legalnego krajowego bukmachera zamykać ową stawkę…

betfan-bonus-na-start

Niezbyt należyte przewidywania

W poprzednich testach przed turniejem nasi kadrowicze rozegrali trzy bezpośrednie mecze, w których trzy przegrali. Nasi piłkarze okazali się gorsi od Hiszpanii, Portugalii oraz Rosji. Po tych porażkach manager reprezentacji zadecydował by zrezygnować z golkipera Łukasza Zakretę oraz prawego rozgrywającego Michała Szyby. Czy rzeczony ruch podziała motywująco na naszą drużynę piłkarzy ręcznych?

Jak odczuwacie, z przykrością muszę stwierdzić nie zwiastujemy sukcesu naszym piłkarzom na przedstawianym turnieju. Pragnęlibyśmy się rzecz jasna mylić w tych przepowiedniach, jednak doprawdy ciężko upatrywać któregokolwiek światełka w tunelu. Kampanię na ME 2020 Polacy zapoczątkują w piątek od meczu ze Słowenią. Potem czeka ich spotkanie ze Szwajcarią 12 stycznia. A na finiszu, po pozostałych dwóch dniach spokoju, rywalizację w grupie F sfinalizują meczem z gospodarzami, Szwecją.

Nasi kadrowicze ewidentnie dobrze pamiętają jak sami byli zafascynowani rezultatami reprezentacji Bogdana Wenty.
Świetnie by było odnieść się do tych doskonałych okresów, gdy byliśmy siłą piłki ręcznej. Swoją drogą, trzeba także podejść z pokorą do ME w piłce ręcznej. Ostatecznie nasza piłka ręczna przeżywa obecnie wymianę pokoleń, dlatego też powinno się nieco poczekać na kolejne złote czasy naszych piłkarzy ręcznych.

REJESTRACJA z kodem bonusowym Betfan
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Przewidywany zdobywca mistrzostwa Europy 2020 w piłce ręcznej:

Szwecja

By na bieżąco typować zdarzenia wybierz najlepszą apkę do typowania meczy (https://www.bukmacherskie-zaklady.pl/zaklady-bukmacherskie-na-telefon-ktora-wybrac/)

Ciekawe informacje