Jak grać w Supergame Superbetu?

Legalnie działający bukmacher działający w sieci Superbet odpalił nowiuteńką odsłonę w pełni bezpłatnej gry SuperGame.
Wersja pod nazwą SuperGame Jackpot jest dedykowana kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do zdobycia co siedem dni minimum 50 000 złotówek, a liczba niniejsza może z każdą rundą powiększać się o nastepne 25 000 zł. Starczy prawidłowo odgadnąć dokładne rezultaty spotkań Ekstraklasy.

Superbet to numer 1 krajowego rynku zakładów wzajemnych w kategorii rozgrywki „free to play”. Są to rozgrywki, jakie nie wymagają wpłaty, czy postawienia stawki. Obstawiający nie ponosi w następstwie tego ani grama niebezpieczeństwa związanego z otwarciem konta u buka, ma za to ewentualność zyskania znacznej gotówki plus umożliwioną pierwszorzędną zabawę.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Supergame w Superbet

Nowiutka formuła to rozgrywka kumulacyjna, gdzie brak naczelnej nagrody w jednej kolejce będzie potęgował emocje w ponownej! W zeszłej serii Super Game padła najwyższa dotychczas wygrana – jeden obstawiający zgarnął 40 000 złotych w gotówce.
Tak duża kwota była oczywiście rezultatem kumulacji połączonej z brakiem akuratnych wyników w minionej rundzie. Wygranych nie było, bowiem spotkanie Brazylia – Argentyna został przerwany i co więcej nierozstrzygnięty.
W nowiutkim Super Game Jackpot kumulacja innymi słowy w zasadzie znaczne nagrody w tejże absolutnie bezpłatnej rozgrywce, będą w znacznym stopniu częstszym zjawiskiem.

Tylko w tym roku Superbet w grach free to play podarował klientom zapisanym w swoim serwisie nagrody na całkowitą kwotę blisko 8 000 000 złotych! Między innymi te akcje sprawiają trwałe uzyskiwanie przez jednostkę kolejnych, zadowolonych typujących plus pościg za konkurencją ze ścisłej elity.

Skąd wobec tego metamorfoza sztandarowego formatu?

„W Superbet nie tolerujemy znużenia i nieustannie usprawniamy nasze rozwiązania. Piętrzenie nagród w powiązaniu z obstawianiem spotkań dla frajdy „najlepszej ligi na ziemi” winno dalej mocniej elektryzować typujących, którzy jeszcze częściej preferują naszą ofertę. Zdradzę też, że co pewien czas do puli nagród trafiać będą nader ciekawe nagrody rzeczowe. Tymczasem jest to jednakże niespodzianka.” – mówi Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot plus Ekstraklasa to zapewne dobre połączenie też zważywszy na atrakcyjną ofertę tradycyjnych zakładów bukmacherskich na www.superbet.pl.

Wypróbuj SuperKursy plus SuperBets

Bukmacher w ofercie „SuperKursy” oferuje zakłady na najważniejszą klasę spotkań piłkarskich z marżą 0%! Na jakikolwiek mecz Ekstraklasy otwarta jest również pokaźna oferta SuperBets, innymi słowy kilka typów w obrębie jakiegoś wydarzenia. Wielbicieli zakładów w trakcie zainteresuje pewnie bonus 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Nowiutka edycja rozgrywki dostępna jest już na www.superbet.pl i w najlepszej w Polsce aplikacji na telefon Superbet.

Darmowe typy na Ekstraklasę odszukasz w serwisie obstawianie.net

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Ciekawe informacje