Bukmacherzy z freebet za rejestrację (lista)

Co to freebet za rejestracje?

To inaczej wolny zakład, rodzaj promocji stosowanej przez bukmacherów. Polega ona na tym, iz zakład zawierany jest za pieniądze buka (a więc jest wolny, darmowy) i w razie wygranej stawka tego zakładu wraca do bukmachera a gracz otrzymuje wygraną netto.

Przykładowo: otrzymujemy w promocji freebet o wartości 100 zł. Stawiamy go na remis po kursie 3.25. Jednak wciąż są to pieniądze buka, dlatego gry zakład jest wygrany otrzymamy 225 zł a buk zabierze sobie stawkę czyli 100 zł.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Dlatego bardzo dobrym narzędziem do wykorzystywania freebetów jest progresja; szczególnie wysokie poziomy.

Nie musimy angażować własnych środków, możemy do tego celu użyć freebetów… ale najpierw trzeba wiedzieć gdzie ich szukać.

Fortuna.pl to chyba najbardziej znana firma oferująca freebety czyli darmowe zakłady bukmacherskie. Rejestrując konto otrzymujemy aż 120 zł do wykorzystania w formie wolnego zakładu. Przyda się? Na pewno.  Konto zasilimy poprzez wpłatę za pomocą Skrill lub przelewu bankowego.

LVBET sympatycznie reklamowany jest przez Pana Kręcinę. Skoro tak spróbujmy pograć i u nich. Na starcie uraczą nas freebetem 20 zł. Jeśli przegramy zwrócą nam pieniądze. Dlaczego więc nie zagrać?

Szybko dokonujemy przelewu bankowego i już za chwilę możemy przetestować, co Pan Kręcinama nam do zaoferowania…

Z LVBET.PL warto przenieść się do uznanej marki. Totolotek.pl to solidność, pewność i bezpieczeństwo. Totolotek.pl to również 20 zł w formie freebeta (można podzielić go na dowolną ilość zakładów) Wpłacamy jak chcemy przez portfel online lub przelewem.

Więcej bukmacherów z darmowym zakładem opisujemy stronie o bonusach.

GDY MAMY KARTĘ KREDYTOWĄ

Nasze możliwość pozyskiwania środków poważnie wzrastają. Niedostępne dotąd firmy bukmacherskie kusza nas swoimi bonusami aż miło  Na początek  bukmacher eTOTO. Od niego dostaniemy nie tylko pokaźny zastrzyk gotówki w wysokości 500zł, ale poczucie bezpieczeństwa, jakie zapewnia nam uznana w świecie marka.  Zastrzyk jest bonusem od depozytu, ale można wykorzystywać go  na dowolną liczbę zakładów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Milenium.pl pojawił się na rynku z ofertą freebeta w wysokości 20zł. Warto zatem zajrzeć do nich i skorzystać.
Uwaga: w przeciwieństwie do poprzednika tutaj wymagania są inne: freebet musi być wykorzystany w całości.

 

Bukmacherzy z freebetem

Chyba wszyscy uwielbiamy w mniejszym albo większym stopniu ryzyko i związany z tym dreszczyk emocji. W pewnym stopniu jest to wartościowe zjawisko, jednak hazard bądź zakłady wzajemne mogą mieć też negatywne cechy. Z trudem się zatem dziwić, iż nasze państwo pragnęło w pewnym stopniu uregulować ten sektor. Dzięki temu jest w dużym stopniu bezpieczniejsze i klarowne. Tym samym zakłady bukmacherskie są legalne w naszym kraju, lecz muszą być na wskazanych warunkach.

Główne sprawy w tejże materii reguluje Ustawa o grach hazardowych. Z tego powodu wszystkie jednostki trudniące się bukmacherką muszą dysponować zezwoleniem na urządzanie zakładów wzajemnych. Decyzję w tej materii podejmuje Minister Finansów.

Na tą chwilę lista bukmacherów w Polsce obejmuje kilkanaście firm. Instytucje te działają nie wyłącznie w zgodzie z aktualną literą prawa, lecz nade wszystko z korzyścią dla obstawiających. Korzystając z firm z owej listy legalnych bukmacherów mamy więc gwarancję, iż otrzymamy wygrane środki.

W sektorze jest sporo spółek, część z nich da się spotkać jedynie w przestrzeni internetowej i ktoś niezapoznany z tematem może nawet mimowolnie skusić się na propozycję spółki bukmacherskiej, jaka nie działa w nas uczciwie. Zatem należy, sprawdzać wykaz tych instytucji jakie uzyskały licencję.

Na szczęście na stronie www Ministerstwa Finansów znajduje się lista bukmacherów w Polsce działających legalnie.

Legalni Bukmacherzy
Strona, nr licencji Bonus Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2230zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
600zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
550zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
3333zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
2000zł Zagraj
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2300zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
500zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
1500zł Zagraj

Który legalny bukmacher ma najkorzystniejszy bonus bez wpłaty na początek?

Na ten moment paru legalnych bukmacherów internetowych daje bonus bez wpłaty. Przeważnie po całkowitej rejestracji możemy zaraz na swoim koncie zaobserwować dodatkowe środki na typowanie wyników sportowych.
Odstępstwem od zasady jest STS, jaki przyzna nam freebet po szybkiej rejestracji.

Czy to oznacza, że oferuje on najlepszy bonus na start?

Wszystko uzależnione jest od wielu zmiennych, gdyż w naszym zestawieniu na pierwszym miejscu uplasowała się Fortuna, jaka proponuje świeżym klientom gratis bez depozytu w wysokości 20 złotych. Wprawdzie konkurencja daje o 5 złotych więcej, to w kontekście Fortuny mówimy o banalnych warunkach, jeśli chodzi o obrót bonusem. Mamy tutaj brak minimalnej ilości wydarzeń i brak minimalnego kursu na blankiecie. Trzeba jednak nie zapominać, aby zrobić pełną rejestrację konta obstawiającego.

Tworząc tylko konto próbne, nie uzyskamy dodatkowych środków Zaznaczmy również, że ów bonus bez depozytu nie otrzymamy w postaci pieniędzy. Uzyskamy go w postaci punktów Fortuna Klub Plus, jakie tworzą równowartość tej sumy. Obstawiając kupon, powinno się wpisać stosowną ilość punktów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Więcej o bukach i typowaniu pojedynków znajdziesz na listabukmacherow.pl

Ciekawe informacje