Bonusy bukmacherskie w firmach bukmacherskich

Bonusy bukmacherskie powitalne zawsze były, są i będą poszukiwane przez nowych ale i już doświadczonych graczy. W końcu mogliśmy na starcie zyskać co najmniej kilkadziesiąt jak nie kilkaset złotych na zakłady bukmacherskie.

Obecnie mamy kilka rodzajów bonusów bukmacherskich powitalnych. Są to zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, bonusy za wpłatę i inne.

Co nas interesuje w tych bonusach?

Oczywiście wysokość kwoty. Im więcej – tym lepiej. O tym doskonale wiedzą sami legalni bukmacherzy i stosują prostą taktykę – oferują nam możliwie jak najwyższe bonusy bukmacherskie. Dziś porównanie bonusów przebiega niezwykle szybko, ponieważ do wyboru mamy tylko i wyłącznie legalnych bukmacherów.

1.
Forbet

Bonus za wpłatę, gra bez podatku

2000 zł na start plus bardzo rozwinięta oferta bukmacherska. Świetna aplikacja bukmacherska i mnóstwo promocji dla obecnych graczy. Warto tam obstawiać!

2.
Fortuna

Darmowy zakład, Bonus za wpłatę, Bonus bez depozytu

Jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce. Doskonała strona i aplikacja do obstawiania meczów online. Do tego świetne promocje oraz ilość zdarzeń do obstawiania.

3.
LVBET

Bonus bez depozytu, Bonus za wpłatę, Bonus na sporty wirtualne

Polski bukmacher z bardzo ciekawą ofertą - bonus za rejestrację (freebet 20 zł), do 1500 zł za wpłaty, wirtualne sporty i duża ilość meczów do obstawiania.

4.
STS

Darmowy zakład, Bonus za wpłatę, Konkurs typerski

Inni polscy bukmacherzy online mogą się od tego bukmachera uczyć. Świetna aplikacja bukmacherska, bonus bez depozytu, bonus za wpłatę, solidne kursy no i mecze na żywo!

5.
Totolotek

Bonus za wpłatę, Bonus bez depozytu, Betclub

Solidny ale bez fajerwerków. Fajna aplikacja do obstawiania meczów online. Dobry bonus za wpłatę oraz średnia oferta kursowa.

Który z nich oferuje nam najwyższy bonus?

Bez wątpienia jest to LVBet.pl, który znacząco wyprzedza całą konkurencję. Jeśli szukamy bonus bukmacherski bez depozytu to właśnie tutaj znajdziemy taką opcję. Przeglądając całą listę bonusów zauważymy, że oferują je Totolotek i LVBet.

Zatem niepodważalnie pierwsze miejsce należy do bukmachera LVBet, który oferuje nowym graczom 1500 złotych i bonus bez depozytu – 20 złotych. Jak nie trudno zgadnąć jest to bardzo dobra oferta na sam start. Z drugiej strony warto zauważyć, że bukmacher taką ofertą nieco ryzykuje.

W końcu otrzymujemy zupełnie gratis pewne środki pieniężne na obstawianie meczów. To ma nas jednak przekonać do bukmachera i spowodować, że zostaniemy tam dłużej.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu

Jak zostało już wspomniane bonusy bukmacherskie bez depozytu oferuje nam również Totolotek.pl. W jego przypadku również możemy liczyć na darmowe 20 złotych. Oprócz tego możemy ubiegać się o bonus powitalny 100% do 1000 złotych co stawia go w czołówce legalnych bukmacherów jeśli chodzi o bonus powitalny.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Nienajgorzej w całym zestawieniu wygląda także lider branży bukmacherskiej w Polsce STS. Tutaj możemy liczyć na „jedyne” 100% do 1000 złotych. Nie ma tu żadnej dodatkowej opcji. Trzeba mimo wszystko przyznać, że na jak legalnych bukmacherów to wysokość bonusów powitalnych są naprawdę satysfakcjonujące.

Nie zapominajmy jednak sprawdzić ich warunków obrotu.

To właśnie tutaj legalni bukmacherzy mają nad nami przewagę. Niekiedy takie bonusy mają swoją ważność i trwają tylko 60 dni. W tym czasie należy obrócić pewną kwotą, byśmy mogli wypłacić pieniądze z bonusu. Niekiedy wytyczne dotyczą także jak mają wyglądać nasze kupony – niekiedy muszą być na nich co najmniej dwa spotkania o podanym minimalnym kursie.

To wszystko sprawia, że bonusy powitalne nie są tak bardzo atrakcyjne jak wyglądało na początku. Mimo wszystko warto się o nie starać i podejmować trud w ich obrót. W końcu w grę wchodzą często niemałe pieniądze. A jeśli tego nie jesteśmy pewni wybierzmy bukmachera LVBet lub Totolotka, którzy oferują nam bonusy bez depozytu.

Legalni bukmacherzy internetowi
Strona, nr licencji Bonus Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2720zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1600zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
1520zł Zagraj
betcris.pl
(PS4.6831.1.2019)
500zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
3333zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
1050zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
1600zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
2520zł Zagraj
fuksiarz.pl
(PS4.6831.1.2020)
500zł Zagraj
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2400zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
200zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
320zł Zagraj

Jakie bonusy bukmacherskie wybierać?

Przede wszystkim decydując się na zakłady bukmacherskie z bonusem trzeba zwrócić uwagę na warunki obrotu. Czasami okazuje się, że bonus, który daje lepszy zysk ma o wiele większe wymagania niż ten gorszy jeśli chodzi o atrakcyjność. W zależności od tego jaką opcje bukmachera się wybierze można spodziewać się dostępu do darmowych zakładów, dodatkowych pieniędzy czy też wiele innych rodzajów bonusu.

To o czym trzeba pamiętać to to, że niektórzy bukmacherzy oferują kilka różnych bonusów.

Oczywiście nie można zapominać, że nawet jeśli bukmacher zapewnia bonus taki jak nas satysfakcjonuje to warto dokładnie sprawdzić czy zasady skorzystania z niego są odpowiednie. Kody promocyjne można znaleźć zarówno na stronach internetowych jak również w wielu innych miejscach.

Nie ma znaczenia czy wybiera się zakłady bukmacherskie z bonusem na start dostarczane przez najlepszych bukmacherów czy też raczej tych mniej sprawdzonych. Zawsze trzeba pamiętać, aby dokładnie sprawdzać jaki bonus jest dawany przez danego bukmachera online.

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że najważniejsze są zasady, które rządzą danym konkretnym bonusem. Warto się z nimi zapoznać odpowiednio wcześnie przed wpłaceniem pieniędzy. Jeśli się na to zdecyduje to można liczyć się z uzyskaniem odpowiedniej ilości pieniędzy.

Regulamin bonusów bukmacherskich jest bardzo ważny i to właśnie on sprawia, że na bonusie się odpowiednio zarobi lub też straci. Odpowiedni wybór jest bardzo ważny oraz istotny.

Ciekawe informacje