Bonus za rejestrację bez depozytu u bukmacherów

Obroty na rynku zakładów bukmacherskich, liczone są w miliardach. Spowodowane jest to tym, że ilość graczy jest ogromna. Determinuje to bardzo dużą konkurencję na rynku bukmacherów, którzy muszą mocno się postarać aby zdobyć klienta.

Większość firm bukmacherskich oferuje jakieś bonusy, mające zachęcić potencjalnych graczy.

Bukmacherski bonus za rejestrację

Jedną z popularniejszych form promocji jest, bonus za rejestrację bez depozytu u bukmacherów. Takie bonusy bukmacherskie oferowane są przez wielu legalnych bukmacherów w Polsce, więc warto z nich skorzystać, nie chcąc ponosić ryzyka utraty swoich pieniędzy.

Fortuna
Jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce. Doskonała strona i aplikacja do obstawiania meczów online. Do tego świetne promocje oraz ilość zdarzeń do obstawiania.
STS
Inni polscy bukmacherzy online mogą się od tego bukmachera uczyć. Świetna aplikacja bukmacherska, bonus bez depozytu, bonus za wpłatę, solidne kursy no i mecze na żywo!
LVBET
Polski bukmacher z bardzo ciekawą ofertą - bonus za rejestrację (freebet 20 zł), do 1500 zł za wpłaty, wirtualne sporty i duża ilość meczów do obstawiania.

Dla kogo są takie promocje? Bonus za rejestrację u bukmacherów internetowych, może dostać każdy po spełnieniu kilku, podstawowych warunków. Przede wszystkim należy być pełnoletnim, ale to oczywiste. Trzeba zaznaczyć, że bukmacher niemal na pewno to sprawdzi, prosząc o skan dowodu osobistego lub innego dokumentu. Po drugie, takie bonusy przeważnie nie łączą się z innymi promocjami, takimi jak bonus podwajający depozyt lub tak zwany cashback (czyli zwrot depozytu, w przypadku przegrania pierwszego zakładu).

Bukmacherzy chronią się również przed wyłudzaniem bonusów, więc kategorycznie nie wolno tworzyć multikont na innych członków rodziny, w celu zgarnięcia bonusowych pieniędzy. To i ta się nie uda, albowiem bukmacherzy przeważnie ograniczają liczbę przyznawanych bonusów – jeden bonus na jednego domownika lub adres IP.

blank

Tak poza tym to każdy, kto ma uczciwe zamiary, może otrzymać bonus za rejestrację bez depozytu u bukmacherów.

Kiedy warto wykorzystać taką promocję?

Na przykład, gdy gramy już u innego buka, jednak rozglądamy się za jego zmianą, ze względów na słabą ofertę kursową, małą ilość spotkań lub problemy z supportem. Założenie konta u innego bukmachera, a przy okazji zgarnięcie bonusu bez depozytu, pozwoli nam sprawdzić bukmachera, nie ryzykując pieniędzy. Innym przykładem jest po prostu zabawa. Zbliża się jakiś turniej? Ruszają rozgrywki ligowe? Albo Liga Mistrzów? Zawsze lepiej ogląda się transmisje, gdy od rywalizacji na boisku czy korcie zależy, potencjalne kilka złotych, które możemy zgarnąć.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Taki bonus bez depozytu, to również świetna opcja dla kogoś, kto jeszcze nie miał doświadczenia z zakładami, lub grał tyko u bukmacherów stacjonarnych. Założenia konta u bukmachera trwa tylko chwilę, a dzięki darmowym środkom, można zapoznać się z charakterystyką gry.

Początkujący adepci, sprawdzą czy mają w sobie żyłkę hazardzisty i spodoba im się obstawianie meczy, natomiast zaawansowani gracze, sprawdzą czy obstawianie on-line jest dla nich. W końcu, nie każdemu będzie pasowało obstawianie z komputera czy telefonu, niektórzy odhaczać spotkania na papierowych kuponach. Jednak czasy się zmieniają, bukmacherzy też, więc może warto spróbować, tej nowej formy?

[casino-table sites=’1429, 1439, 1448, ’ ]

Podsumowując …

Tak więc decydując się na zakłady bukmacherskie warto zaznajomić się z bonusem na start, który udzielany jest przez każdego z  bukmacherów. Zakłady bukmacherskie z bonusem na start to najpopularniejsza forma promowania się bukmacherów.

Rodzajów bonusów startowych jest bardzo wiele i dlatego też dokładnie przeanalizować każdą ofertę dostępną na rynku. Bardzo często niestety zakłady bukmacherskie z bonusem na start są obwarowane różnymi dodatkowymi kwestiami, które utrudniają skorzystanie z tego bonusu.

Rodzaje bonusów

Na rynku istnieje wiele różnych rodzajów bonusów i dlatego też bez najmniejszego problemu każdy znajdzie taki, który przypadnie mu do gustu. Trzeba jednak bardzo dokładnie sprawdzać zakłady bukmacherskie z bonusem na start ponieważ czasami ta sama opcja może bardzo różnie się nazywać, pomimo tego, że będzie to dokładnie to samo.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Przykładem może być darmowy zakład oraz freebet. Obydwa rodzaje bonusów to tak na prawdę dokładnie to samo, jednak warto o tym wiedzieć przed zdecydowaniem się na konkretnego bukmachera.

Ciekawe informacje